Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

Pokonaj wyrzuty sumienia Audiobook

Pokonaj wyrzuty sumienia

Autor “Punkt ZERO” czy “Strach nie istnieje” tym razem zachęca do nabycia pakietu z zakresu rozwoju osobistego pt.: “Pokonaj wyrzuty sumienia”.

W niniejszym audiobooku autor wytłumaczy Ci na czym polega, czym jest i czy jest potrzebne w życiu – w Twoim życiu – poczucie winy.

Atomy sprzedaży Kurs

Atomy sprzedaży kurs mp3 i zeszyt ćwiczeń

 

Maciej Koper – Autor Kursu Atomy Sprzedaży.

Sprzedaje od 2009 r. na pierwszej linii frontu wspólnie z handlowcami oraz doradza radom nadzorczym i kierownikom handlowym w sektorze małych i średnich firm w zakresie budowania strategii handlowych oraz kluczowych przewag rynkowych.

Posiada praktyczną wiedzę w obszarach takich jak negocjacje oraz sprzedaż.

Jedna kampania do wolności Magdalena Pawłowska

Jedna kampania do wolności

To jedna z tych książek, które powinny stanowić lekturę obowiązkową dla osób, które chcą zarabiać przez internet.

W tej książce znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o tworzeniu produktów online i sprzedaży w internecie. Skorzystaj i rozwiń biznes online, który zapewni materialne bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. W dodatku na Twoich własnych warunkach!

Doktryna jakości - wydanie II turkusowe

Doktryna jakości – wydanie II turkusowe

Książka dostępna wyłącznie w formie papierowej.

Autor książki jest  profesorem matematyki w zakresie matematycznych podstaw informatyki, pracownik PAN i członek Academia Europaea (Europejskiej Akademii Nauk). Prezesem zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Rady Fundacji Centrum im. Adama Smitha oraz ponad dwudziestu innych organizacji. Jest też dyplomowanym mistrzem cukierniczym. W latach 1990 – 2010 kierował firmą A. Blikle, rozwijając ją w tym czasie z jednej cukierni do piętnastu placówek w Warszawie i ośmiu w sieci franchisingowej poza Warszawą. Dziś jest członkiem jej rady nadzorczej.

Uwierz w siebie. Bardziej

Uwierz w siebie. Bardziej

 

Książka dostępna w formie elektronicznej oraz papierowej

Marta Kaim – coach ICF, mówczyni, mentor, właścicielka Manufaktury Przemian. Ekspertka zarządzania sobą i swoją energią w czasie. Autorka popularnego programu dla kobiet “Jesteś ważna!” Wierzy w kobiety i w ich wewnętrzną moc. Wspiera je, inspiruje i motywuje. Swoją postawą udowadnia, że można odnieść sukces nie rezygnując z życia prywatnego i czasu dla siebie.

Medytuj, jedz i biegaj

Medytuj, jedz i biegaj

Wzbogać swoje życie i stań się najlepszą wersją samego siebie.

Książka dostępna także w formie elektronicznej (ebook).

Na stronie Złotych Myśli dostępny jest także do pobrania darmowy fragment książki

Głównym celem książki Medytuj, jedz i biegaj jest przypomnienie jej czytelnikowi o konieczności dbania o własne ciało, umysł, a także o sferę duchową. Tekst książki skupia się więc wokół trzech konkretnych dziedzin. Autor stara się w możliwie najprostszy sposób przekazać najistotniejsze prawdy dotyczące zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz sfery duchowej i dokonuje tego, czerpiąc z własnych bogatych doświadczeń.

Wielcy - Anatomia osiągania sukcesu

Wielcy – Anatomia osiągania sukcesu

Książka dostępna w formie papierowej i elektronicznej (ebook).

Na stronie wydawcy można pobrać darmowy fragment ebooka.

Wielcy – to porywająca analiza dziesięciu osobowości ludzi sukcesu, takich jak: Robert De Niro, Phil Jackson, Richard Branson, Mick Jagger, Martin Scorsese, Nick Vujicic, Steve Jobs, Jay Z, Elon Musk oraz Muhamad Ali.

Event - Zaufaj mi ...

Event – Zaufaj mi …

Współautorzy: Maciej Pawlik, Jarosław Sobkowiak, Marcin Szpak

Książka dostępna w formie ebooka oraz w formie papierowej. Na stronie wydawnictwa dostępny jest także darmowy fragment książki.

EVENT – to historia napisana z zawodowej potrzeby pokazania jak działają „guru rozwoju osobistego”, którzy mają świetny marketing, są głośni i popularni, oraz jak działa coaching, jako metoda cicha, mniej spektakularna i kolorowa, intymna i jednocześnie skuteczna.

Jak znaleźć i kupić mieszkanie

Jak znaleźć i kupić mieszkanie …

… przeprowadź korzystną transakcję … 

autor: Tomasz Szopiński

Tomasz Szopiński jest doktorem ekonomii i autorem kilkudziesięciu artykułów z zakresu ekonomii, marketingu usług. Jest także wykładowcą akademickim, a wcześniej związany był z sektorem prywatnym (handel zagraniczny; doradztwo w zakresie tworzenia biznes planów; wniosków o dofinansowanie działalności ze środków unijnych).

Dostępny darmowy fragment na stronie wydawcy książki

 

DNA Stresu - metody służb specjalnych ...

DNA Stresu – metody służb specjalnych …

DNA Stresu, czyli metody służb specjalnych do walki ze stresem

Jacek Ponikiewski – Trener biznesu i mentalista biznesowy. Prowadzi projekty szkoleniowe z dziedziny przeciwdziałania stresowi permanentnemu, wizerunku osobistego oraz mentalistycznych metod komunikacji interpersonalnej w ujęciu technik śledczych, a także metod aktywacji ludzkiego mózgu do częstotliwości delta w celu maksymalizacji efektywności mentalnej.

Kryzys to nie koniec

Kryzys to nie koniec

“Być może zajrzałeś do tej książki, bo sam doświadczasz trudnych emocji, straty, bólu. Może jest tak, że borykasz się z sytuacjami, które Cię przerastają. A może po prostu masz już pewne wydarzenia za sobą, a jednak nadal nie potrafisz się z nimi uporać.

Niezależnie od tego, co Cię tutaj sprowadza, wiedz, że w tym poradniku znajdziesz treści, które pisałam od serca i z sercem. Są one wynikiem mojego kilkuletniego doświadczenia w pracy z osobami będącymi w kryzysie, wieloletniej nauki i przeżyć własnych. Niczym bowiem nie różnię się od Ciebie, Drogi Czytelniku. Tak samo jak Ty mierzę się na co dzień z różnymi problemami, wyzwaniami przekraczającymi moje możliwości i trudnymi wydarzeniami.”

Renata Myczka (Wstęp)