Myśli o poranku

No Comments

Poranki to moja najlepsza pora dnia. Panuje taki spokój, taka cisza. Mieszkam prawie w lesie ( z trzech stron otacza mnie las ;-). Kiedy rano wychodzę, by odetchnąć świeżym, porannym powietrzem słucham niezwykłej symfonii – śpiewają ptaki. Cudowne wrażenie słuchowe – tak na dobry początek dnia. Kilka głębokich oddechów i wracam do domu.

Rano – najważniejsze to szybko wstać z łóżka, nie rozczulając się nad tym, jak bardzo nie chce się nam wstawać. Jeśli więc chcesz, przez cały dzień czuć się „silna/silny” w swoich rozmowach z samym sobą, jak też z innymi nie roztrząsaj tematu „jak ciężko było mi wstać, jak bardzo nie chciało mi się spać”. Dlaczego? Bo wtedy cały dzień czujemy się zmęczeni, czujemy senność i nie marzymy o niczym innym jak tylko o możliwości chociaż krótkiej drzemki.

Nie wierzyłam w to. Ale przeprowadziłam eksperyment na sobie i doznałam szoku. Wiele rzeczy zmieniło się na lepsze. Mam więcej siły, a uczucie senności jeśli już występuje (teraz naprawdę rzadko 😉 to jest wynikiem snu poniżej 6 godzin.

Ważne jest też aby nie przesadzać z ograniczaniem snu. To nie jest dla nas korzystne, tak samo jak spanie powyżej 12 godzin. Każdy z nas powinien jednak znaleźć swój właściwy „rytm”.

Jeszcze jedno – nie myślmy rano o nieprzyjemnych rzeczach, które nas czekają. Skupmy się raczej na wszystkim co przyjemne – a DOBRY dzień mamy zapewniony.

Życzę Wam wszystkich miłych poranków.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a full service agency that deliver compelling digital marketing solution. Our winning solutions and experience helps to deliver great results across several key areas.

Request a free quote

We offers professional SEO services that help websites increase organic search drastically and compete for 1st page rankings of highly competitive keywords.

20+

sidebar widgets

More from our blog

See all posts