-
Jest na świecie co najmniej 5 osób, które tak cię kochają, że oddaliby życie za Ciebie.
-
Jest na świecie, co najmniej 15 osób, które kochają Cię w ten lub inny sposób.
-
Jeśli kiedykolwiek ktoś Cię nienawidził to tylko dlatego, że chciałby być taki jak ty.
-
To ty możesz przynieść radość każdemu, nawet temu, kto Cię nie lubi.
-
Każdej nocy jest ktoś kto myśli o Tobie zanim zaśnie.
-
Są tacy, dla których jesteś całym światem.
-
Są tacy, którzy nie mogliby żyć bez Ciebie.
-
Jesteś jedyny i wyjątkowy.
-
Są tacy, którzy Cię kochają, a Ty nawet nie masz pojęcia o ich istnieniu.
-
Kiedy popełniasz pomyłkę wynika z tego coś dobrego.
-
Jeśli myślisz, że świat się do Ciebie odwrócił plecami, zrób jak on – odwróć się do niego plecami.
-
Jeśli sądzisz, że nie masz szans osiągnąć tego co chcesz, najprawdopodobniej nie osiągniesz tego, ale jeśli wierzysz w siebie najprawdopodobniej, wcześniej czy później osiągniesz to.
-
Zawsze pamiętaj komplementy jakie prawią Ci inni, zapomnij o docinkach.
-
Zawsze mów innym co do nich czujesz, będziesz czuł się lepiej wiedząc, że oni o tym wiedzą.
-
Jeśli masz wspaniałych przyjaciół poświęć im czas, żeby wiedzieli jacy są wspaniali.
-
Żyj chwilą. Nigdy niczego nie żałuj. I co najważniejsze … zawsze trzymaj się z przyjaciółmi i rodziną, bo to oni pomogli Ci być takim jaki jesteś teraz.
Autor nieznany
Dzisiaj polecam:
![]() Zmień swoje myśli (Wersja drukowana) |
![]() Zrobię to dzisiaj! (Wersja elektroniczna (PDF)) |
![]() Jak zdać egzamin? (Wersja elektroniczna (PDF)) |



gówno prawda
a to przykład docinka;D
Punkt 5, 3, 2 są niemożliwe… po prostu
A jednak zapytam – dlaczego niemożliwe? Ja uważam, że samo słowo „niemożliwe” powinno się wykreślić ze słownika, bo wszystko jest możliwe.
Pozdrawiam
Gówno prawda… jest tu napisane, żeby trzymać się z przyjaciółmi. A co jeśli ktoś ich nie ma, nie ma nawet kolegów? Tak jak np ja…
A te osoby które mnie lubią kochają czy co tam jeszcze to to wszystko tylko rodzina, reszta ma mnie w dupie. Więc po co niby mam żyć, tylko dla rodziny?
DLA SAMEJ SIEBIE KOBIETO!!!
Też
i niestety gówno prawda…jedyne po co warto żyć
to dreszcz o jaki nas przyprawia samo życie.
Na tych 5 czy 15 to ja bym nie liczyła.
Zgadzam się z Anną, Wszystko jest możliwe. Jeszcze rok temu w to nie wierzyłam. Teraz już wiem że nie ma rzeczy niemożliwych. Czasem jedna otrzymana od kogoś informacja może zmienić twoje życie o 100%. Życie to niekończące się niespodzianki. Trzeba wierzyć że będą one pozytywne. ;D
Grunt to wykorzystywać wszystkie szanse, które życie nam podsuwa. Czasem jest to informacja, czasem osoba, którą spotykamy, a czasem jakieś zdarzenie, które może zmienić nasze życie na lepsze
Swieta prawda,…Ja wierze w zasade, ze Swiat jest wielkim zwierciadlem, wszystko co dajemy od siebie powraca do nas choc nie koniecznie w tej samej formie.Dlatego dawajmy swiatu tyle milosci,ciepla i zrozumienia,ile tylko jestesmy w stanie dac. Wierzmy w siebie.
Ludzie i zdarzenia w naszym zyciu nie sa przypadkowi, choc mogloby sie tak wydawac. Badzmy dobrzy dla Swiata i ludzi a Universe odwdzieczy sie tym samym.
Chciałbym wiedzieć, kim jest te 5 osób, które oddałyby życie za mnie. Miałem dwóch przyjaciół, którym zaufałem i którzy sami nazwali się moimi przyjaciółmi ale niestety, jeden chciał mną rządzić a drugi był pod silną presją moich wrogów. Dlatego oboje stracili moje zaufanie. Ale myślę, że wiara czyni cuda. Zamiast rozpamiętywać przeszłość zawsze można wizualizować swoje życie i nie poddawać się. Jeśli coś nie wychodzi, to tylko dlatego że za bardzo to chcemy. Nie raz nauczyłem się, że po odpuszczeniu pewnych rzeczy, to czego tak naprawdę pragnąłem przychodziło.